Tygodniowe ceny sprzedaży tuszki z kurcząt (65%) w Unii Europejskiej (w Euro za 100 kg)

Kraj06.09.202613.09.202620.09.202627.09.2026
Austria380,14382,95414,95386,85
Belgia238,01238,22238,83237,8
Bułgaria198,97199,2200,58196,08
Cypr256,32255,19255,19255,44
Czechy264,55261,84268,94262,82
Francja370370370370
Hiszpania230,51234,99235,07233,64
Irlandia0291,24292,69291,7
Niemcy461461461461
Polska169,85192,93183,88169,95
Portugalia262,5265265265
Rumunia242,31242,98243,54239,06
Słowacja238,85238,85246,02233,34
Słowenia298,28296,15267,58305,22
Szwecja341,47346,25332,91323,26
Węgry243,73247,58245,94242,84
Włochy362366370370
Średnio w UE182,34195,61195,68284,94
Na podstawie: źródło
Kolorem czerwonym ceny niższe od średniej w UE
Lokata wśród krajów Unii Europejskiej pod względem ubijanych kurcząt rocznie (2006 r.) wg „Executive Guide to World Poultry Trends”, Watt, 2008/09
Sprawdź też nowy
numer miesięcznika
Okładka numeru 9/2026

Partnerzy

Zakup czasopisma