Ceny netto (bez VAT) pasz pełnoporcjowych, uzupełniających i premiksów dla drobiu w Polsce

Gatunek drobiu
Rodzaj paszy
Typ paszyREGION ZACHODNI
CENA (netto zł/tonę)Struktura (wg ilości)
WrzesieńPaździernikZmiana (%)WrzesieńPaździernikZmiana (%)
 
Brojlery / pasza pełnoporcjowaPre/Starter240024522,1755,11,4
Grower/finiszer232023531,424948,8-0,3
Brojlery / pasza uzupełniającaPre/Starter368737942,90022,9
Grower/finiszer379740927,770,10,120,9
Brojlery premiksyPre/Starter40804039-10,10,1-36,7
Grower/finiszer417342311,390,60,70,6
Indyki / pasza pełnoporcjowaPre/Starter26502542-4,080,30,563,1
Grower/finiszer225423443,993,21,9-41,2
Indyki / pasza uzupełniającaPre/Starter------
Grower/finiszer------
Indyki premiksyPre/Starter------
Grower/finiszer583262747,580,10,1-33,7
 
Nioski towarowePełnoporcjowe1852182566,6714140,1
Uzupełniające2657272400,40,410
Premiksy37323858-40,630,20,2-2,5
Nioski w stadach reprodukcyjnychPełnoporcjowe1921192704,94,5-7,5
Uzupełniające000000
Premiksy3618428800,10-28,3
Biuletyn „Rynek pasz”, MRiRW, Dep. Rynków Rolnych, 00-930 WARSZAWA, ul. Wspólna 30
Zdjęcie oferty Black Friday 2022

Bieżący numer