Bieżący numer

Ceny pasz pełnoporcjowych, uzupełniających i premiksów dla drobiu w Polsce

Gatunek drobiu
Rodzaj paszy
Typ paszyREGION WSCHODNI
CENA (zł/tonę)Struktura (wg ilości)
StyczeńLutyZmiana (%)StyczeńLutyZmiana (%)
 
Brojlery / pasza pełnoporcjowaPre/Starter16651663-0,1214,214,95,5
Grower/finiszer134713600,975557,13,9
Brojlery / pasza uzupełniającaPre/Starter142115257,320,60,959,8
Grower/finiszer1767202214,430,30,2-23,5
Brojlery premiksyPre/Starter66640-100000
Grower/finiszer62546215-0,620,40,518,8
Indyki / pasza pełnoporcjowaPre/Starter163717506,91,81-42,8
Grower/finiszer138814826,7710,57,1-31,9
Indyki / pasza uzupełniającaPre/Starter------
Grower/finiszer162917879,70,20,2-8,5
Indyki premiksyPre/Starter------
Grower/finiszer53785015-6,750,10,1-3,2
 
Nioski towarowePełnoporcjowe11261095-2,7511,110,6-4,4
Uzupełniające146615294,30,80,7-12,8
Premiksy510154236,310,20,217
Nioski w stadach reprodukcyjnychPełnoporcjowe100410050,13,844,7
Uzupełniające112111542,940,10,121,8
Premiksy00-100000
Biuletyn „Rynek pasz”, MRiRW, Dep. Rynków Rolnych, 00-930 WARSZAWA, ul. Wspólna 30