Bieżący numer

Ceny pasz pełnoporcjowych, uzupełniających i premiksów dla drobiu w Polsce

Gatunek drobiu
Rodzaj paszy
Typ paszyREGION WSCHODNI
CENA (zł/tonę)Struktura (wg ilości)
KwiecieńMajZmiana (%)KwiecieńMajZmiana (%)
 
Brojlery / pasza pełnoporcjowaPre/Starter157115750,2512,312,62,7
Grower/finiszer132913441,1353,254,32,1
Brojlery / pasza uzupełniającaPre/Starter14160-1000,400
Grower/finiszer15081501-0,460,70,71,9
Brojlery premiksyPre/Starter291129531,440,10,1-4,9
Grower/finiszer598862123,740,40,3-12,6
Indyki / pasza pełnoporcjowaPre/Starter17411729-0,691,21,1-7,1
Grower/finiszer141614311,068,98,90,4
Indyki / pasza uzupełniającaPre/Starter------
Grower/finiszer13881349-2,810,50,613,7
Indyki premiksyPre/Starter01850-100000,1
Grower/finiszer52574151-21,0400-20,5
 
Nioski towarowePełnoporcjowe99110071,6114,113,5-4,5
Uzupełniające151616106,20,60,6-6,6
Premiksy54685104-6,660,30,2-6,3
Nioski w stadach reprodukcyjnychPełnoporcjowe9619690,835,54,7-13,6
Uzupełniające11150-1000,700
Premiksy223023696,2300-6,3
Biuletyn „Rynek pasz”, MRiRW, Dep. Rynków Rolnych, 00-930 WARSZAWA, ul. Wspólna 30

okladka


okladka