Bieżący numer

Ceny pasz pełnoporcjowych, uzupełniających i premiksów dla drobiu w Polsce

Gatunek drobiu
Rodzaj paszy
Typ paszyREGION WSCHODNI
CENA (zł/tonę)Struktura (wg ilości)
WrzesieńPaździernikZmiana (%)WrzesieńPaździernikZmiana (%)
 
Brojlery / pasza pełnoporcjowaPre/Starter15501477-4,7113,712,4-9,2
Grower/finiszer13051294-0,8451,453,23,5
Brojlery / pasza uzupełniającaPre/Starter1116140125,540,50,5-10,4
Grower/finiszer144015215,620,50,4-11,7
Brojlery premiksyPre/Starter175617851,650,10,1-7,3
Grower/finiszer516753733,990,40,4-8,3
Indyki / pasza pełnoporcjowaPre/Starter16991590-6,421,31,3-3,4
Grower/finiszer13971381-1,1510,59,8-6,9
Indyki / pasza uzupełniającaPre/Starter------
Grower/finiszer117712768,410,50,855,1
Indyki premiksyPre/Starter19800-100000
Grower/finiszer584459010,980,10-8,6
 
Nioski towarowePełnoporcjowe100410090,51414,64,7
Uzupełniające1207137814,170,70,6-16,5
Premiksy46634152-10,960,30,3-4,2
Nioski w stadach reprodukcyjnychPełnoporcjowe979959-2,044,13,8-7,9
Uzupełniające1132935-17,40,80,5-34,7
Premiksy266526981,2400-1,5
Biuletyn „Rynek pasz”, MRiRW, Dep. Rynków Rolnych, 00-930 WARSZAWA, ul. Wspólna 30

okladka


okladka