Bieżący numer

Ceny netto (bez VAT) pasz pełnoporcjowych, uzupełniających i premiksów dla drobiu w Polsce

Gatunek drobiu
Rodzaj paszy
Typ paszyREGION WSCHODNI
CENA (netto zł/tonę)Struktura (wg ilości)
WrzesieńPaździernikZmiana (%)WrzesieńPaździernikZmiana (%)
 
Brojlery / pasza pełnoporcjowaPre/Starter17591734-1,4214,614,95
Grower/finiszer1414141405956,7-1,2
Brojlery / pasza uzupełniającaPre/Starter------
Grower/finiszer1762203515,490,20,1-40,9
Brojlery premiksyPre/Starter------
Grower/finiszer60285701-5,420,30,46,3
Indyki / pasza pełnoporcjowaPre/Starter14301394-2,521,11,430,6
Grower/finiszer14371424-0,98,88,2-6,9
Indyki / pasza uzupełniającaPre/Starter------
Grower/finiszer2056237515,520,10,1-14,9
Indyki premiksyPre/Starter------
Grower/finiszer05370-10000-30,5
 
Nioski towarowePełnoporcjowe111811200,1811,511,82,5
Uzupełniające158216906,830,50,4-17,7
Premiksy58974679-20,650,20,2-13
Nioski w stadach reprodukcyjnychPełnoporcjowe10871075-1,13,43,54,2
Uzupełniające00-100000
Premiksy00-100000
Biuletyn „Rynek pasz”, MRiRW, Dep. Rynków Rolnych, 00-930 WARSZAWA, ul. Wspólna 30