Bieżący numer

Ceny pasz pełnoporcjowych, uzupełniających i premiksów dla drobiu w Polsce

Gatunek drobiu
Rodzaj paszy
Typ paszyREGION WSCHODNI
CENA (zł/tonę)Struktura (wg ilości)
WrzesieńPaździernikZmiana (%)WrzesieńPaździernikZmiana (%)
 
Brojlery / pasza pełnoporcjowaPre/Starter16801674-0,3614,913,5-9,5
Grower/finiszer14461410-2,4958,158,20,1
Brojlery / pasza uzupełniającaPre/Starter15491546-0,190,61,3119
Grower/finiszer1652217831,840,30,1-56,2
Brojlery premiksyPre/Starter46264451-3,7800-9,4
Grower/finiszer61965657-8,70,30,3-3
Indyki / pasza pełnoporcjowaPre/Starter17351723-0,690,91,225,1
Grower/finiszer15951482-7,087,29,227,7
Indyki / pasza uzupełniającaPre/Starter------
Grower/finiszer1501166510,931,10,3-71,1
Indyki premiksyPre/Starter------
Grower/finiszer412141641,040,10,1-8,3
 
Nioski towarowePełnoporcjowe122412280,339,79,2-4,9
Uzupełniające186518911,390,50,4-22,2
Premiksy53955282-2,090,20,227,6
Nioski w stadach reprodukcyjnychPełnoporcjowe10721068-0,374,24-6
Uzupełniające10911064-2,470,50,50,1
Premiksy49193830-22,1400-22,8
Biuletyn „Rynek pasz”, MRiRW, Dep. Rynków Rolnych, 00-930 WARSZAWA, ul. Wspólna 30