Bieżący numer

Ceny pasz pełnoporcjowych, uzupełniających i premiksów dla drobiu w Polsce

Gatunek drobiu
Rodzaj paszy
Typ paszyREGION WSCHODNI
CENA (zł/tonę)Struktura (wg ilości)
CzerwiecLipiecZmiana (%)CzerwiecLipiecZmiana (%)
 
Brojlery / pasza pełnoporcjowaPre/Starter17061669-2,1714,913,3-10,3
Grower/finiszer14201401-1,3456,455,9-0,9
Brojlery / pasza uzupełniającaPre/Starter14711427-2,990,90,8-11,2
Grower/finiszer18021661-7,820,20,449,6
Brojlery premiksyPre/Starter61610-100000
Grower/finiszer560160698,360,40,4-4,1
Indyki / pasza pełnoporcjowaPre/Starter170117331,881,61,6-0,6
Grower/finiszer139613990,218,18,1-0,7
Indyki / pasza uzupełniającaPre/Starter------
Grower/finiszer16311548-5,090,20,361,2
Indyki premiksyPre/Starter------
Grower/finiszer351535711,590,10,18,8
 
Nioski towarowePełnoporcjowe118111830,1710,512,316,3
Uzupełniające16291628-0,060,80,7-7,3
Premiksy4895553012,970,20,23,2
Nioski w stadach reprodukcyjnychPełnoporcjowe10811066-1,393,63,97,6
Uzupełniające127712911,100,191,3
Premiksy00-100000
Biuletyn „Rynek pasz”, MRiRW, Dep. Rynków Rolnych, 00-930 WARSZAWA, ul. Wspólna 30