Bieżący numer

Ceny pasz pełnoporcjowych, uzupełniających i premiksów dla drobiu w Polsce

Gatunek drobiu
Rodzaj paszy
Typ paszyREGION WSCHODNI
CENA (zł/tonę)Struktura (wg ilości)
KwiecieńMajZmiana (%)KwiecieńMajZmiana (%)
 
Brojlery / pasza pełnoporcjowaPre/Starter16941638-3,3114,316,616,2
Grower/finiszer14311427-0,2855,353,8-2,6
Brojlery / pasza uzupełniającaPre/Starter146714710,270,7149,5
Grower/finiszer21281720-19,170,20,2-10,3
Brojlery premiksyPre/Starter69125501-20,4100-47,8
Grower/finiszer542459569,810,40,4-10,4
Indyki / pasza pełnoporcjowaPre/Starter161516894,581,81,4-21,6
Grower/finiszer14851462-1,558,98,7-2,8
Indyki / pasza uzupełniającaPre/Starter------
Grower/finiszer20491759-14,150,10,1120,4
Indyki premiksyPre/Starter------
Grower/finiszer49664483-9,730,10-44,7
 
Nioski towarowePełnoporcjowe12241215-0,7410,310,63
Uzupełniające151615190,2111,9
Premiksy550456252,20,20,1-36,4
Nioski w stadach reprodukcyjnychPełnoporcjowe106610750,844,23,7-12,7
Uzupełniające10500-1000,100
Premiksy04062-10000-32,3
Biuletyn „Rynek pasz”, MRiRW, Dep. Rynków Rolnych, 00-930 WARSZAWA, ul. Wspólna 30