AGROBLAZ


AGROBLAZ


W naszej ofercie znajdują się wszystkie rozwiązania do ściółkowania, gdzie wykorzystywana jest słoma, sieczka słomy, pelet, torf, trocina, mieszanki torfu i trociny, łuska słonecznika itp.


Naszą sztandarową maszyną jest ścielarka rotorowa Agroblaz, która ma zastosowanie podczas każdego rodzaju ścielenia, gdzie wykorzystywane są okrągłe baloty słomy o średnicy 120–180 cm. Cichy i wydajny napęd pozwala z powodzeniem pracować naszą ścielarką w trakcie chowu np. wśród indyków, gęsi oraz kaczek. Ważnym parametrem naszej ścielarki jest odpowiednie rozwinięcie, rozdrobnienie i równomierne zaścielenie.


Nowością w naszej ofercie są zamiatarki, które zostały zaprojektowane do pracy w obiektach inwentarskich. Bardzo mocna konstrukcja i specjalnie zaprojektowany system szczotek oraz odpowiednio dobrane plecionki powodują, że praca staje się bardzo wydajna i szybka. Zamiatarki wyposażone są w szczotkę domiatającą z lewej strony, systam zraszania oraz zbiornik na nieczystości.


W ciągłej sprzedaży posiadamy rozdrabniacze słomy, dyspensery, ścielarki rotorowe, ścielarki turbinowe, rozwijarki bel, łyżki mieszające, wozy paszowe ze ścialarką.


Wszystkie maszyny dostarczamy do Klientów, uruchamiamy i szkolimy w zakresie efektywnej obsługi.

Wstecz

Bieżący numer