Bieżący numer

Tygodniowe ceny sprzedaży tuszki z kurcząt (65%) w Unii Europejskiej (w Euro za 100 kg)

Kraj12.11.201719.11.201726.11.201703.12.2017
Austria181,27182,22182,64182,59
Belgia163166168168
Bułgaria142,15155,38137,46148,99
Cypr253,95235,95253,95253,95
Czechy191,88191,46192,99190,44
Dania239,8239,06249,670
Finlandia265,15266,08265,43267,2
Francja230230230230
Grecja203,5203,5204203,5
Hiszpania161,88162,94164,4163,65
Holandia171000
Irlandia97,7697,7697,7697,15
Litwa00162,540
Łotwa142,46144,76150,26136,01
Niemcy271271271271
Polska128,64126,58126,66123,63
Portugalia145155155155,02
Rumunia155,65154,09152,92153,02
Słowacja158,94158,94167,38150,07
Słowenia196,22197,75201,29200,07
Szwecja0237,88231,4234,01
Węgry148,54147,21146,46145,66
Wielka Brytania0147,4500
Włochy0206212,5212,5
Średnio w UE182,39185,32187,44184,32
Na podstawie: źródło
Kolorem czerwonym ceny niższe od średniej w UE
Lokata wśród krajów Unii Europejskiej pod względem ubijanych kurcząt rocznie (2006 r.) wg „Executive Guide to World Poultry Trends”, Watt, 2008/09

okladka


okladka