Bieżący numer

Tygodniowe ceny sprzedaży tuszki z kurcząt (65%) w Unii Europejskiej (w Euro za 100 kg)

Kraj23.07.201730.07.201706.08.201713.08.2017
Austria180,09183,42183,42184,14
Belgia166166166166
Bułgaria152,7150,68147,84156,69
Cypr253,95253,95253,95253,95
Czechy182,38183,37183,12181,93
Dania237,33237,33230,23259,68
Estonia163163163163
Finlandia00153,46253,79
Francja230230230230
Grecja206204,67204,83204,83
Hiszpania178,33178,7176,9176,9
Holandia171171171171
Irlandia97,5997,8697,8697,86
Litwa162,9816700
Łotwa148,14144,02138,06146,3
Malta222,5222,5222,5222,5
Niemcy268268268271
Polska128,86127,69124,39124,39
Portugalia172172172172
Rumunia149,39150,28152,5154,04
Słowacja140,46145,21156,13139,58
Słowenia194,89191,76194,74176,31
Szwecja247,7247,17247,28246,65
Węgry147,26146,35146,37145,99
Wielka Brytania149,4148,27148,33148,33
Włochy195195202,5202,5
Średnio w UE181,8181,81181,38185,97
Na podstawie: źródło
Kolorem czerwonym ceny niższe od średniej w UE
Lokata wśród krajów Unii Europejskiej pod względem ubijanych kurcząt rocznie (2006 r.) wg „Executive Guide to World Poultry Trends”, Watt, 2008/09

okladka


okladka