Bieżący numer

Tygodniowe ceny sprzedaży tuszki z kurcząt (65%) w Unii Europejskiej (w Euro za 100 kg)

Kraj10.02.201917.02.201903.03.201917.03.2019
Austria220,62230,48230,4230,92
Belgia163166167167
Bułgaria139,72139,09152,92141,55
Cypr253,01253,01253,01251,89
Czechy211,59214,1212,5211,65
Dania255,74233,18237,76200,23
Estonia156000
Finlandia297,95297,94298,33298,68
Francja230230230230
Grecja202,17201,500
Hiszpania154,99144,33143,2146,47
Holandia176176176176
Irlandia210,51210,51213,17213,17
Litwa164,8000
Łotwa145,32146,69150,95154,23
Malta222,500223,75
Niemcy285282282282
Polska0134,58128,02138,18
Portugalia145145145144
Rumunia139,84139,58139,76143,97
Słowacja165,99176,35189,03183,75
Słowenia0215,47212,32211,49
Szwecja237,60233,920
Węgry154,47156,4162,21153,42
Wielka Brytania172,98000
Włochy171,25176,25158,75168,75
Średnio w UE194,84193,74196,01193,86
Na podstawie: źródło
Kolorem czerwonym ceny niższe od średniej w UE
Lokata wśród krajów Unii Europejskiej pod względem ubijanych kurcząt rocznie (2006 r.) wg „Executive Guide to World Poultry Trends”, Watt, 2008/09