Bieżący numer

Tygodniowe ceny sprzedaży tuszki z kurcząt (65%) w Unii Europejskiej (w Euro za 100 kg)

Kraj28.05.201704.06.201711.06.201718.06.2017
Austria182,61182,97165,08184,47
Belgia168169169172
Bułgaria145,22134,63135,89150,07
Cypr253,95253,95253,95253,95
Czechy177,25178,92177,27178,49
Dania236,9224,33237,01216,37
Finlandia256,47255253,65258,22
Francja230230230230
Grecja203,92204,5205,42204,75
Hiszpania170,88171,38175,54177,58
Holandia171171171171
Irlandia97,1797,1797,1797,17
Litwa175,69159,55161,61166,77
Łotwa131,77132,02139,18145,66
Malta222,5222,5222,5222,5
Niemcy270270270271
Polska118,39121,31121,31135,82
Portugalia174175175179
Rumunia143,78145,91145,85150,44
Słowacja160,41157,09145,89143,36
Słowenia188,42184,21191,48186,27
Szwecja218,89218,89227,99227,99
Węgry143,5143,5146,17146,17
Wielka Brytania159,27159,27152,91152,91
Włochy192,5200209209
Średnio w UE183,7182,48183,19185,24
Na podstawie: źródło
Kolorem czerwonym ceny niższe od średniej w UE
Lokata wśród krajów Unii Europejskiej pod względem ubijanych kurcząt rocznie (2006 r.) wg „Executive Guide to World Poultry Trends”, Watt, 2008/09

okladka


okladka