Bieżący numer

Tygodniowe ceny sprzedaży tuszki z kurcząt (65%) w Unii Europejskiej (w Euro za 100 kg)

Kraj19.03.201726.03.201702.04.201709.04.2017
Austria182,67183,82183,93183,93
Belgia169169168168
Bułgaria148,01153,51151,65151,65
Cypr253,95253,95253,95253,95
Czechy174,54174,42176,45176,45
Dania238,9242,6245,59245,59
Finlandia250,25249,87251,64251,64
Francja230230230230
Grecja211,67210,5203,17203,17
Hiszpania158,28156,82156,54156,54
Holandia171171171171
Irlandia96,8797,7797,7797,77
Litwa157,8158,98155,59155,59
Łotwa151,49154,68146,08146,08
Malta222,5222,5222,5222,5
Niemcy266266266266
Polska125,45125,97120,41120,41
Portugalia133130130160
Rumunia139,04141,28142,15142,15
Słowacja141,82153,08143,19143,19
Słowenia186,06190,31191,22191,22
Szwecja239,83244,32271,74271,74
Węgry140,47142,18143,1143,1
Wielka Brytania137,95150,65150,65150,65
Włochy190185192,5192,5
Średnio w UE180,66182,33182,59183,79
Na podstawie: źródło
Kolorem czerwonym ceny niższe od średniej w UE
Lokata wśród krajów Unii Europejskiej pod względem ubijanych kurcząt rocznie (2006 r.) wg „Executive Guide to World Poultry Trends”, Watt, 2008/09

okladka


okladka