Bieżący numer

Tygodniowe ceny sprzedaży tuszki z kurcząt (65%) w Unii Europejskiej (w Euro za 100 kg)

Kraj17.09.201724.09.201701.10.201708.10.2017
Austria181,94181,76182,76184,31
Belgia165165165165
Bułgaria153,33164,4615382146,81
Cypr253,95253,95253,95253,95
Czechy0181,9183,28181,33
Dania240,31260,99255,88234,33
Finlandia253,81252,93257,41254,37
Francja230230230230
Grecja204,83205,17205,50
Hiszpania158,15157,14156,37153,39
Holandia171171171171
Irlandia97,7297,7297,7297,62
Łotwa141,8141,29145,85137,02
Malta00222,50
Niemcy271271271271
Polska129,7127,14118,99117,57
Portugalia152152149145
Rumunia0156,13155,46155,76
Słowacja152,86146,05149,66152,81
Słowenia185,98189,19188,1189,22
Szwecja249,95241,09254,2285,68
Węgry0149,36143,86145,09
Wielka Brytania0142,2142,83141,23
Włochy230230222,5227,5
Średnio w UE190,7185,54821,03183,64
Na podstawie: źródło
Kolorem czerwonym ceny niższe od średniej w UE
Lokata wśród krajów Unii Europejskiej pod względem ubijanych kurcząt rocznie (2006 r.) wg „Executive Guide to World Poultry Trends”, Watt, 2008/09

okladka


okladka