Bieżący numer

Tygodniowe ceny sprzedaży tuszki z kurcząt (65%) w Unii Europejskiej (w Euro za 100 kg)

Kraj30.04.201707.05.201714.05.201721.05.2017
Austria182,54182,8182,65182
Belgia168166165168
Bułgaria131,87143,68147,44142,1
Cypr253,95253,95253,95253,95
Czechy176,91173,3175,53177,01
Dania247,36241,89248,4238,56
Finlandia256,12254,33254,03254,91
Francja230230230230
Grecja203,52204204,5204,5
Hiszpania165,18167,31168,79170,34
Holandia171171171171
Irlandia97,7796,6596,6596,65
Litwa159,8158,56155,62158,06
Łotwa139,42140,52147,34141,6
Malta222,5222,5222,5222,5
Niemcy267269270270
Polska124,23114,01117,41118,47
Portugalia149150162162
Rumunia143,4142,39142,71142,46
Słowacja145,17156,25139,53150,68
Słowenia191,57189,42186,98189,89
Szwecja252,03245,33247,34247,34
Węgry141,49142,99142,98142,98
Wielka Brytania153,7155,5163,28163,28
Włochy207,5207,5202,5202,5
Średnio w UE183,24183,16183,93184,03
Na podstawie: źródło
Kolorem czerwonym ceny niższe od średniej w UE
Lokata wśród krajów Unii Europejskiej pod względem ubijanych kurcząt rocznie (2006 r.) wg „Executive Guide to World Poultry Trends”, Watt, 2008/09

okladka


okladka