Bieżący numer

Tygodniowe ceny sprzedaży tuszki z kurcząt (65%) w Unii Europejskiej (w Euro za 100 kg)

Kraj14.01.201821.01.201828.01.201804.02.2018
Austria181,39181,32181,69178,31
Belgia158158158161
Bułgaria157,98148,56150,12160,07
Cypr253,95253,95253,95253,95
Czechy193,3191,58193,1193,96
Dania235,25252,97236,03243,74
Finlandia267,19266,46266,5269,44
Francja230230230230
Grecja201203202,170
Hiszpania167,31165,97165,49161,66
Holandia17617600
Irlandia96,3496,3496,1196,11
Łotwa146,77141,76144,94152,76
Niemcy271271271271
Polska123,14118,38122,77130,33
Portugalia145145145142
Rumunia0149,74149,8148,93
Słowacja150,16167,55148,2154,61
Słowenia221,01211,52211,52223,56
Szwecja0253,84237,80
Węgry150,470147,79141,14
Wielka Brytania00152,480
Włochy206,25215212,5192,5
Średnio w UE186,58190,38185,32184,48
Na podstawie: źródło
Kolorem czerwonym ceny niższe od średniej w UE
Lokata wśród krajów Unii Europejskiej pod względem ubijanych kurcząt rocznie (2006 r.) wg „Executive Guide to World Poultry Trends”, Watt, 2008/09

okladka

okladka


okladka